M
A
P
A

R
E
F
E
R
E
N
C
Í

Projekce / Realizace gastroprovozů

úcta k člověku
a respekt k prostoru

CZENDE

Kdo jsme

Stabilní společnost s dlouholetou tradicí

Jsme obchodní společnost, která se zabývá projektováním a vybavováním gastronomických provozů.
Svým klientům nabízíme komplexní služby, tvorbou projektů počínaje přes vlastní realizaci, až po uvedení do provozu. Pro velké i malé podniky tvoříme vždy na míru. Mezi naše klienty patří investoři staveb, majitelé a provozovatelé hotelů, stravovacích zařízení a restaurací, kaváren, pizzerií a fastfoodů. Za více než 25 let své existence jsme realizovali mnoho zakázek nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Projektová činnost

Na základě požadavků klienta hledáme optimální řešení, a to jak v dispozičním uspořádání, tak i při návrhu technologického vybavení. Vždy respektujeme možnosti prostoru a potřeby klienta, nebojíme se navrhovat originální a maximálně účelná řešení. Součástí našich komplexních služeb je i zajištění autorského a technického dozoru v průběhu realizace a účast na kontrolních dnech. Veškeré projekty dodáváme v elektronické a tištěné podobě, a to nejen v češtině, ale i ve čtyřech světových jazycích – angličtině, němčině, ruštině a italštině.

Dodávka gastronomických zařízení

Klientům, kteří již mají svůj projekt zpracovaný, rádi pomůžeme s realizací a poradíme s výběrem technologických zařízení. Stroje a příslušenství pro vybavení gastronomických provozů odebíráme od dodavatelů, se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Nikdo nechce platit více, než je nezbytně nutné. Výjimkou není ani náš obor. Naší hlavní zásadou je nalézt pro klienta optimální sestavení jeho gastronomického provozu za rozumnou cenu. V případě objednání kompletní zakázky – tedy její projektové přípravy i následné realizace – je zpracování projektu zdarma.

Úspěch podtržený kvalitou

Naší výhodou je, že jsme malá společnost, a proto dovedeme pružněji reagovat na změny a požadavky klientů. Vždy se snažíme o realizaci představ zákazníků v maximální možné míře. Naši zákazníci u nás pravděpodobně nejvíce oceňují preciznost provedení projektů, flexibilitu, spolehlivost a zodpovědnost. Nejsme neomylní ani bezchybní, i když bychom si to přáli, ale nevyhýbáme se zodpovědnosti za vlastní chyby.

Ke stažení

Prezentace společnosti

Všeobecné obchodní podmínky